Zestaw startowy Avent Classic +

      Każda z nas ma swój typ butelek polecanych przez znajomych, bądź przez rodzinę. Po długich przemyśleniach, szukania opinii w internecie, wypytywaniach znajomych, rodziny, moim typem został zestaw z Avent Classic + idealny dla noworodków będący modelem SCD371. 

   Zestaw ten zawiera:

  • Butelkę Classic+ do karmienia (260 ml): 2 szt;
  • Butelkę Classic+ do karmienia (125 ml): 2 szt;
  • Super miękkie smoczki Classic+  0m+ z butelkami: 2 szt;
  • Super miękkie smoczki Classic+1m+ z butelkami: 2 szt;
  • Ortodontyczny smoczek silikonowy dla niemowląt (0-6m): 1 szt;
  • Szczotka do czyszczenia butelek i smoczków: 1 szt.

     Według słów producenta wyjątkowy kształt butelek pozwala na łatwe chwytanie przez naszego malucha, szeroki smoczek przypominający kształt kobiecej piersi ułatwia w łatwiejszym przyzwyczajeniu się dziecka do butelki. Zestaw posiada także system anty kolkowy – wyjątkowy zaworek smoczka otwiera się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki zamiast do brzuszka dziecka, a także sylikonowy smoczek ortodontyczny dbający od początku o rozwój podniebienia, zębów i dziąseł naszego dziecka. I na koniec szczotka do czyszczenia butelek, której szeroka szyjka butelki ułatwia napełnianie i czyszczenie, oraz specjalnie zakrzywiona główka i modelowany czubek szczotki pozwalają na dokładne czyszczenie wszystkich butelek z szeroką szyjką, smoczków i produktów do karmienia.

17596dc94e1ba3b47ef112d58815

       Po usłyszeniu sprawdzonej opinii przez członka rodziny postanowiłam zakupić ten o to zestaw z Allegro. Z opowieści dowiedziałam się, że butelki są bardzo dobrze wykonane, nie dochodzi do ich uszkodzenia nawet po upadku na ziemię, a cały zestaw butelek będąc używanym rok przez chrzestną, nadal służy – tym razem innej rodzinie. Sam zestaw jest wart swojej ceny, gdyż posiada najważniejsze zalety takie jak łatwe mycie, użytkowanie przez dziecko, oraz wytrzymałość nie tylko butelek ale i smoczków. Koszt tego zestawu z wysyłką kurierską to 93.49 zł.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s