Lozeczko turystyczne

          To już 22 tydzień ciąży i wypadało znaleźć odpowiednie łóżeczko dla mojego maleństwa. Długo zastanawiałam się czym powinnam kierować, aby łóżeczko było bezpieczne, odpowiednie dla niemowlęcia i większego dziecka, oraz funkcjonalne. Po dłuższych poszukiwaniach wybrałam i zakupiłam łóżeczko turystyczne. 

        Łóżeczka turystyczne są funkcjonalne, i bardzo przydatne, można zakupić w wersji jedno bądź dwu poziomowej. Zakupiłam dwupoziomowe. Jest to łóżeczko mające doczepiane podłoże by i niemowlę mogło rozpocząć spokojny sen, jak i późniejsze dziecko do 6 miesięcy ( czy też po prostu do 15 kg). Łóżeczko zajmuje niewiele miejsca, gdyż w każdej chwili da się je złożyć do specjalnego etui, które pozwala na zabranie tego produktu wszędzie, na wycieczki, do rodziny, nie obawiając dłużej, gdzie nasza iskierka będzie spać, oraz gdzie pomieści się zwykłe łóżeczko.

5595a880452c948d560db4691e5d

      Po podrośnięciu dzieciątka wystarczy zdjąć górną podłogę podwieszaną, dzięki czemu dzieciątko może spać na dolnej powierzchni nie uciekając nam z łóżeczka. Po boku znajduje się zamek z wyjściem, gdzie pozostawiając rozpięty maluch może wchodzić do łóżeczka kiedy tylko będzie miał ochotę, a mata służąca do snu, może także posłużyć jako podwórkowa mata dla naszego maleństwa do siedzenia i zabaw. Całe łóżeczko może posłużyć również jako miejsce zabaw maleństwa, dzięki siatce po boku możemy ujrzeć co maluch tam robi i spokojnie zająć domowymi obowiązkami, mając na urwisa wgląd.  Cały koszt łóżeczka waha się pomiędzy 120 -180 zł.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s