Disney ksiazeczki

       Nie każdy lubi czytać, lecz ja jestem pasjonatką nie tylko powieści dla dorosłych, dostosowanych odpowiednio do mojego wieku, lecz i czasem znajdzie się chwila na powrót do dzieciństwa i poczytanie co nieco dzieciom. W dzisiejszy wieczór zaprezentuję wam książeczki, jaki zakupiłam w Empiku.

       Pierwszą z ksiąg będzie Masza i Niedźwiedź zakupiona za 3,86 zł. Jest to niewielka kartonowa książeczka posiadająca parę kolorowych stron zawierających ciekawą opowieść o Małej psotnicy i Pandzie – kuzynie Niedźwiedzia – wcielą się w role gwiazd małego ekranu. Poprowadzą wiadomości i transmisję walki bokserskiej, zostaną ekspertami w kąciku porad dla majsterkowiczów oraz kucharzami w programie kulinarnym. Przebiorą się za bohaterów westernu, czy wszystkim doskonale znanego Titanica. Zagrają nawet koncert rockowy… chociaż niekoniecznie w strojach prawdziwych rockandrollowców. 

masza-i-niedzwiedz-moja-bajeczka-w-iext48825432

~*~*~*~

       Drugą z zakupionych ksiąg jest zatytułowana ” Pierwsze słowa z Kubusiem”. Książeczka w miękkiej okładce, zakupiona za 6,99 zł. Jest to  Seria Disney English, która daje Państwu możliwość szybkiej i łatwej nauki języka angielskiego. Od teraz nauka podstawowych angielskich słówek w towarzystwie ulubionych bohaterów Twojego dziecka będzie już tylko radością i przyjemnością.

pierwsze-slowa-z-kubusiem-w-iext39586812

   ~*~*~*~

     Trzecią z książeczek jest ” Kubuś i przyjaciele. Moje bajeczki o Kubusiu. „. Książka w miękkiej okładce zakupiona za 18,99 zł . Jest to osiem bajeczek o Kubusiu i jego wyjątkowych przyjaciołach, które zabiorą cię  w świat ulubionych bohaterów, przy których wszystko jest możliwe.

moje-bajeczki-o-kubusiu-w-iext47026650

~*~*~*~

     I czwartą z książeczek jest ” Moje bajeczki. Najpiękniejsze historie.”. Zakupione za 19,49 zł. Jest to kolejny zbiór pięknych ośmiu opowiadań, który ponownie zabierze nas do świata, w którym wszystko jest możliwe. Pięknie ilustrowana. A opowieści w niej zawarte tak jak w wcześniejszym zbiorze zawsze dobrze się kończą.

moje-bajeczki-najpiekniejsze-historie-w-iext46953796

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s